OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Centrum, gabinet trychologiczny Poznań – Wielkopolska

Trychologia jest to dziedzina nauki ukierunkowana na leczenie chorób skóry głowy oraz włosów. Dokładnie polega ona na badaniu przyczyn zaburzeń skóry głowy oraz wypadaniu włosów, a następnie na systematycznym leczeniu tych objawów. Nauka ta opiera się o zgłębianie wiedzy na temat funkcji oraz struktur chorób włosów u ludzi.

Gabinet trychologiczny Hair & Scalp Poznań oferuje leczenie chorób związanych z wypadaniem włosów.

Na chwile obecną w Polsce problem wypadania włosów dotknął ponad 6 mln. osób. Dla większości z nas jest to powód do wstydu, co sprawia, że czujemy się sfrustrowani. Włosy od dawna uznawane są za jeden z głównym aspektów atrakcyjnego wyglądu, główne ze względu na ich największą widoczność. Zwracają one uwagę innych ludzi i definiują piękno oraz są odzwierciedleniem osobowości.
Problem wypadania włosów jest bardzo powszechny ze względu na mnogość czynników, które mogą ten efekt wywołać. Na szczęście obecna medycyna udostępnia nam środki umożliwiające zaawansowane metody leczenia tych objawów.

Hair & Scalp Centrum trychologiczne Poznań powstało z myślą o osobach, których dotknął efekt wypadania włosów. Najczęstszą przyczyną wypadania włosów jest:

⦁ choroba skóry głowy;
⦁ uszkodzenie skóry
⦁ uszkodzenie włosów
⦁ podrażnienia skóry
⦁ zabiegi fryzjerskie powodujące osłabienie włosa.

Zdajemy sobie sprawę, że wypadające włosy to nic przyjemnego. W znaczny sposób może to wpłynąć na obniżenie jakości życia. Na szczęście jeżeli zareagujemy w odpowiednim momencie jest duża szansa na zahamowanie wypadania włosów oraz na regenerację skóry głowy, włosów. Dzięki odpowiednim sprzętom w Hair&Scalp Gabinet trychologiczny w szybki sposób przeprowadzimy analizę, która w precyzyjny sposób ustali przyczynę problemu. Wiedząc jaki bodziec spowodował osłabienie włosa będziemy mogli precyzyjnie uderzyć w źródło choroby.

Centrum trychologiczne Poznań - leczenie skóry głowy oraz włosów

W Centrum trychologicznym Hair&Scalp zajmujemy przeprowadzaniem:

konsultacji trychologicznych
prądów Darsonvala
infuzji tlenowej
zabiegami peelingu
terapia laserową przeciw wypadaniu włosów
mezoterapią mikroigłową
elektrostymulacją.

Nasi specjaliści ukończyli m.in. Wyższą Szkołę Zdrowia, Urody i Edukacji z kierunku trychologia, mają uprawienia do wykonywania zawodu Kosmetologa, technologa żywności czy fryzjera trychologicznego. Jesteśmy Członkiem Polskiego Stowarzyszenia Trychologicznego, uczestniczymy w kongresach i kursach zawodowych zarówno w Polsce jak i za granicą.

Wieloletnie doświadczenie w leczeniu chorób skóry głowy oraz włosów jest potwierdzeniem naszych udanych terapii szybkiego i efektywnego leczenia. W przeciągu kilku lat udało nam się z pomóc wielu zadowolonym Pacjentom, których satysfakcja jest dla nas ogromnym wyróżnieniem.

ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z NASZEJ OFERTY USŁUG TRYCHOLOGICZNYCH

Facebook