łysienie androgenowe

Zabiegi trychologiczne przeciw wypadaniu włosów

Problem wypadania włosów jest bardzo powszechny. Na szczęście leczenie choroby włosów jest skuteczne, a co najważniejsze na efekty nie trzeba długo czekać. Pierwszym krokiem do rozpoczęcia terapii jest przeprowadzenie trafnej diagnozy. Dopiero gdy mamy absolutną pewność co jest przyczyną osłabienia się struktury włosa przechodzimy do odpowiednich zabiegów trychologicznych.

 

JAK SKUTECZNIE PRZEPROWADZIĆ LECZENIE WYPADANIA WŁOSÓW?

 

W naszym gabinecie trychologicznym Hair & Scalp terapie leczenia włosów dopasowujemy na podstawie takich parametrów jak:

  • wiek
  • płeć
  • diagnoza problemu

Rozwiązanie stosowane w centrum trychologicznym zapewniają kompleksową terapię, która przyczyni się do zahamowania wypadania włosów. Kolejnym etapem leczenia jest stymulacja włosa do szybkiej i pełnej regeneracji oraz do wzrostu.

 

JAK PRZEBIEGA KONSULTACJA TRYCHOLOGICZNA PRZECIWKO WYPADANIU WŁOSÓW?

 

Aby skutecznie opracować plan leczenia choroby należy podzielić konsultację trychologiczną na kilka etapów. Pierwszy z nich polega na dokładnej analizie skóry głowy. Pozwoli to na postawienie trafnej diagnozy. Znając przyczynę problemu możemy skutecznie dobrać metody leczenia optymalne dla danej sytuacji. W przypadku gdy źródło problemu można wyeliminować za pomocą specjalnych preparatów, można je stosować samodzielnie w domu. Jednak jeżeli problem okaże się mieć głębsze podłoże oferujemy zabiegi specjalistyczne wykonywane w gabinecie trychologicznym Hair & Scalp.

Facebook