Peeling skóry głowy Poznań

Jest to podstawowy zabieg trychologiczny. Zabieg polegający na oddziaływaniu określonej substancji enzymatycznej lub mechanicznej na skórę głowy w celu jej złuszczenia. Ma na celu skuteczne oczyszczenie skóry głowy z zanieczyszczeń, brudu, kurzu, resztek kosmetyków, łoju oraz drobnoustrojów chorobotwórczych. Oczyszcza ujścia mieszków włosowych oraz uruchamia mechanizmy naprawcze i regeneracyjne. Wpływa na metabolizm komórek skóry i regulację pracy gruczołów łojowych.
Zmniejsza niekorzystną mikroflorę w obrębie skóry głowy i skutecznie zwalcza objawy łupieżu oraz zapobiega jego nawrotom. Stosowanie peelingu znacznie zwiększa przyswajalność substancji aktywnych innych preparatów używanych w pielęgnacji skóry głowy, podnosząc ich skuteczność.

Umów wizytę

Peeling skóry głowy wpływa na:

Zabieg peelingu jest to procedura polegająca na złuszczaniu naskórka. Należy do zabiegów trychologicznych. Jej celem jest oddziaływanie określonej substancji enzymatycznej lub mechanicznej na skórę, co skutkuje jej złuszczeniem. Jakie daje efekty? Oczyszczenie skóry głowy ze wszelkich zanieczyszczeń, co skutkuje uruchomieniem mechanizmów naprawczych i regeneracyjnych. Peeling Poznań daje takie korzyści jak: zahamowanie łupieżu, zmniejszenie przetłuszczania się skóry i podrażnień oraz poprawę krążenia, która skutkuje ożywieniem cebulek włosów, a tym samym – ich regenerację i szybszy wzrost.

Facebook