...

Zarezerwuj wizytę już dziś

Zarezerwuj wizytę u trychologa, jeśli borykasz się z problemami włosów lub skóry głowy.

Beata Stańko

Dyplomowany Trycholog, Członek Polskiego Stowarzyszenia Trychologicznego, uczestnik licznych kongresów i kursów zawodowych w Polsce i za granicą.

Lokalizacja wizyty:

ul. A.E.Fieldorfa 10A, 60-461 Poznań

Masz pytania? Zadzwoń:

Tel. +48 608 613 580

Sprawdź często zadawane pytania!

Zaleca się nie myć włosów minimum 24 h przed wizytą. Po ostatnim myciu przed konsultacją nie stosować pianek do włosów, środków do stylizacji, suchych szamponów, pudrów do zagęszczania włosów.

Badanie u trychologa może różnić się pod względem czasu, w zależności od konkretnych potrzeb i problemów klienta. Pierwsza wizyta trychologiczna może trwać od 30 do 45 minut. Niektóre wizyty mogą być krótsze, jeśli służą tylko monitorowaniu postępu, a niektóre mogą wymagać dodatkowych badań i zabiegów trychologicznych.

Przygotowanie się do wizyty u trychologa pomoże Ci skoncentrować się na najważniejszych informacjach i zagadnieniach dotyczących Twojego problemu z włosami. Zapewni to również trychologowi większe zrozumienie Twojego problemu. Zbierz informacje dotyczące historii zdrowia, stosowanych preparatów do skóry głowy (szampony, wcierki, leki). Przygotuj listę swoich aktualnych chorób, alergii oraz informacji o wcześniejszych problemach zdrowotnych. Przygotuj się do starannego opisania swoich objawów. Zastanów się nad pytaniami, które chciałbyś zadać trychologowi. Jeśli wcześniej wykonałeś badania krwi lub inne testy dotyczące włosów, warto zabrać ze sobą kopię wyników. To pomoże trychologowi w uzyskaniu pełniejszego obrazu Twojego stanu zdrowia i pozwoli uniknąć powtórzenia badań.

Na konsultację umów się nie wcześniej niż 2 tygodnie po farbowaniu włosów.

Ceny wizyt u trychologa mogą się różnić w zależności od wielu czynników, takich jak lokalizacja, doświadczenie specjalisty trychologicznego, renoma czy zakres świadczonych usług. Koszt pierwszej konsultacji trychologicznej w Hair&Scalp Poznań to 180 zł. Natomiast kontrolna wizyta to koszt jedynie 140 zł.

Skierowanie do trychologa nie jest wymagane. Trycholog to specjalista zajmujący się diagnozowaniem i leczeniem problemów związanych z włosami i skórą głowy. Można umówić się więc na wizytę do trychologa bez skierowania.