Infuzja tlenowa

Infuzja tlenowa to innowacyjny zabieg trychologiczno-pielęgnacyjny z wykorzystaniem aktywnego tlenu, który pozwala na dogłębną pielęgnację włosów oraz skóry głowy.
Zabieg infuzji tlenowej polega na równoczesnym wtłaczaniu w skórę głowy wysoko sprężonego tlenu cząsteczkowego oraz skoncentrowanych składników aktywnych, które są niejako przemycane w głąb skóry głowy dzięki zastosowaniu wysokiego ciśnienia. W zabiegu wykorzystuję specjalną dyszę zwaną aerografem, która oddaje finalnie przefiltrowany i skoncentrowany 96% tlen.
Suplementacja czystego tlenu przez skórę pomaga przy ponownym unaczynieniu tkanki oraz przywraca aktywność metaboliczną skóry, tym samym walcząc z pogorszeniem wyglądu. Ponadto aplikacja tlenu wzmacnia skuteczność składników funkcjonalnych, a użyte produkty działają jak antyoksydanty i redukują stres oksydacyjny, dzięki czemu pierwsze efekty infuzji tlenowej widoczne są natychmiast po zabiegu. Zabieg ten ekspresowo wygładza, odświeża i odmładza skórę.

Korzyści stosowania infuzji tlenowej:

Zabieg zalecany przy:

Infuzja tlenowa Poznań to nieinwazyjny zabieg trychologiczno-pielęgnacyjny z wykorzystaniem aktywnego tlenu. Najważniejszą zaletą zabiegu są natychmiastowe efekty – dogłębna pielęgnacja zarówno skóry głowy, jak i włosów. Poprzez pobudzenie naturalnego krążenia, następuje stymulacja wzrostu włosów. Efekt? Gęste, zdrowe i pogrubione włosy. Infuzja tlenowa Poznań to zabieg, któremu mogą poddać się zarówno kobiety, jak i borykający się z łysieniem mężczyźni. Zalecany jest również osobom ciepiącym z powodu wrażliwej, zaczerwienionej i łuszczące się skóry głowy.