...

infuzja tlenowa skóry głowy

Infuzja tlenowa to innowacyjny zabieg trychologiczno-pielęgnacyjny z wykorzystaniem aktywnego tlenu, który pozwala na dogłębną pielęgnację włosów oraz skóry głowy. Zabieg infuzji tlenowej wykonywany w gabinecie trychologicznym w Poznaniu polega na równoczesnym wtłaczaniu w skórę głowy wysoko sprężonego tlenu cząsteczkowego oraz skoncentrowanych składników aktywnych, które są niejako przemycane w głąb skóry głowy, dzięki zastosowaniu wysokiego ciśnienia. W zabiegu wykorzystuje się specjalną dyszę zwaną aerografem, która oddaje finalnie przefiltrowany i skoncentrowany 96% tlen. 

Suplementacja czystego tlenu przez skórę pomaga przy ponownym unaczynieniu tkanki oraz przywraca aktywność metaboliczną skóry. Ponadto aplikacja tlenu wzmacnia skuteczność składników funkcjonalnych, a użyte produkty działają jak antyoksydanty i redukują stres oksydacyjny, dzięki czemu pierwsze efekty infuzji tlenowej widoczne są natychmiast po zabiegu. Zabieg ten ekspresowo poprawia kondycję skóry. 

Infuzja tlenowa czy warto?

Zabieg infuzji tlenowej zalecany jest przy:

Infuzja tlenowa Poznań to nieinwazyjny zabieg trychologiczno-pielęgnacyjny z wykorzystaniem aktywnego tlenu. Najważniejszą zaletą zabiegu są natychmiastowe efekty – dogłębna pielęgnacja zarówno skóry głowy, jak i włosów. Poprzez pobudzenie naturalnego krążenia, następuje stymulacja wzrostu włosów. Efekt? Gęste, zdrowe i pogrubione włosy. Infuzja tlenowa Poznań to zabieg, któremu mogą poddać się zarówno kobiety, jak i borykający się z łysieniem mężczyźni. Zalecany jest również osobom ciepiącym z powodu wrażliwej, zaczerwienionej i łuszczące się skóry głowy.

Infuzja tlenowa efekty: