TRYCHOLOG

POZNAŃ

o mnie

Specjalizuje się w innowacyjnych zabiegach pielęgnacyjnych z wykorzystaniem sprawdzonych metod i efektywnych terapii trychologicznych.

Do klientów podchodzi holistycznie, oferując spersonalizowane programy oparte na bazie wieloletniego doświadczenia, co pozwoliło stworzyć komplementarną koncepcję trychoterapii, opierającą się przede wszystkim na wnikliwym wywiadzie z klientem, ustaleniu przyczyny problemu, następnie wdrożeniu odpowiedniej terapii , czasami zmiany stylu życia oraz odżywiania.

hair-1838728_1920
person-1281777_1920
morning-1369446_1920
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Pracuje w gabinecie trychologicznym, w pełni wyposażonym w sprzęt diagnostyczny skóry głowy i włosów, a także niezbędny do wykonywania zabiegów trychologicznych.


Współpracuje z uznanymi firmami i używa wyłącznie najnowszych i najbezpieczniejszych produktów, co daje poczucie bezpieczeństwa z gwarancję wysokiej skuteczności w terapiach trychologicznych.

W swej pracy zwraca uwagę na rolę, jaką we współczesnej terapii ubytków owłosienia na głowie pełni zespołowa współpraca trychologa z lekarzami. Przede wszystkim dermatologiem, endokrynologiem , ginekologiem oraz psychologiem.

 

Jackie was couging from two days and we could not figure out the cause. Then we took him to Pet Clinic and now he is all good. Thanks to the quick service.

ayo-ogunseinde-93181-unsplash

Henry Mwalongo

Pets Dealer, CA

Susie was suffering from lameness this monsoon. I called the Pet Clinic and they arrived within 10 minutes. The quality of service and dedication is commendable.

joanna-nix-509442-unsplash

George Patterson

Dairy Farm Owner

Wiemy że piękna skóra i dobre samopoczucie idą ze sobą w parze.

Dbaj o włosy - nosisz je każdego dnia.

Facebook