Terapia laserowa przeciw wypadaniu włosów

Nowa, ulepszona opaska HairMax do stosowania bez użycia rąk. Obejmuje skórę głowy odżywczym światłem lasera, dodaje energii i ożywia mieszki włosowe, co może stymulować WZROST NOWYCH WŁOSÓW.
Zabieg trwa od 90 sekund do 15 minut w zależności od posiadanego modelu.
Unikalny projekt obejmuje opatentowany mechanizm ząbków rozdzielających włosy, który można znaleźć wyłącznie w urządzeniach HairMax®– te właśnie ząbki rozdzielają włosy w trakcie zabiegu, tak aby maksymalna dawka światła lasera dotarła bezpośrednio do mieszków włosowych w celu uzyskania optymalnych wyników. 

Umów wizytę

Przeznaczeniem HairMax® Laser Band jest leczenie łysienia androgenowego i promowanie wzrostu włosów u mężczyzn, których w klasyfikacji Norwood-Hamilton określono jako typ od IIa do V, a także u kobiet, u których według skali łysienia Ludwig (Savin) stwierdzono stopień łysienia włosów I-4, II-1, II-2, lub występuje u nich łysienie okolicy czołowej z fototypem skóry od I do IV w klasyfikacji Fitzpatricka.
Urządzenie HairMax® LaserBand 82 zapewnia dotarcie delikatnego i odżywczego światła lasera do mieszków włosowych, co może stymulować uwalnianie energii i
tworzyć zdrowsze warunki dla wzrostu włosów. Takie pobudzenie energią lasera
może stymulować wzrost włosów poprzez podwyższenie poziomu energii komórkowej za pomocą zwiększonej produkcji ATP, wzmaga przepływ krwi do mieszków, zwiększa wprowadzaną ilość tlenu i substancji odżywczych, aktywizuje ochronę za pomocą oksydantów, a także przyśpiesza usuwanie takich niekorzystnych substancji jak DHT. Terapia światłem lasera HairMax wspiera przywrócenie naturalnego cyklu wzrostu włosów, co może powodować wzrost nowych włosów, które są gęstsze, grubsze i pełne życia. PONAD DWIE DEKADY BADAŃ I ROZWOJU

Możliwe korzyści i rezultaty:

Terapia laserowa przeciw wypadaniu włosów przy użyciu opaski HairMax to innowacyjny zabieg, którego efektem jest stymulacja wzrostu nowych włosów. Przeznaczona jest zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn borykających jest z łysieniem androgenowym. Terapia laserowa przeciw wypadaniu włosów Poznań to przykład doskonale wykorzystanej technologii, jaką jest opaska HairMax. Czemu? Po pierwsze czas trwania zabiegu – w zależności od modelu wynosi od 90 sekund do 15 minut. Po drugie – opaska stosowana jest bez użycia rąk, więc nie wymaga ingerencji osoby trzeciej, co znacznie wpływa na komfort zabiegu.

Facebook