11381626636 (1)

Wodorowe oczyszczanie skóry głowy

Wodorowe oczyszczanie skóry głowy za pomocą urządzenia HydroMASTER H2+ to nowoczesny, rewolucyjny wynalazek na rynku w dziedzinie kosmetologii estetycznej, jest to zabieg o nieporównywalnie większych efektach działania do swoich kosmetycznych poprzedników. Specjalnie stworzona do tego aparatura, łączy wprowadzanie aktywnego wodoru w komórki skórne z procesem transformacji komórek jakim jest elektroporacja.

Proces jakim jest wodorowe oczyszczanie skóry za pomocą HydroMASTER H2+, polega na wprowadzeniu w komórki skóry cząsteczek aktywnego wodoru, oczyszczających dogłębnie fragment skóry poddawany zabiegowi. Wprowadzony w skórę wodór, dzięki swojej małej masie dociera do najgłębszych warstw skórnych, usuwając wolne rodniki, odpowiedzialne za występowanie oznak starzenia się cery. W elektroporacji nie są wykorzystywane igły, co za tym idzie, jest on bezbolesny i bezpieczny, ale równie skuteczny co mezoterapia .

Operacja ta składa się z czterech etapów.

  1. Pierwszy etap to stosowany peeling kawitacyjny, lub znana wszystkim mikrodermabrazja przeprowadzane w celu oczyszczenia skóry z wszelkich zanieczyszczeń jakimi są makijaż, naskórek, oraz substancji zatykających pory.
  2. Drugi etap to wprowadzenie urządzeniem HydroMaster H2+, mikroskopijnych cząsteczek aktywnego wodoru w głąb skóry, w celu dogłębnego jej oczyszczenia
  3. Trzeci etap to zabieg elektroporacyjny, przeprowadzany na bazie kwasu hialuronowego
  4. Czwartym i końcowym i najprzyjemniejszym etapem tej kosmetycznej operacji jest masaż skóry z zastosowaniem odpowiednio dobranych do typu skóry produktów.

Oczyszczanie wodorowe to stosunkowo nowy zabieg na rynku kosmetycznym, HydroMASTER H2+ z oszałamiającą prędkością zdobywa coraz więcej zwolenników i cieszy się już nie małą popularnością. Takiego debiutu może pozazdrościć każdy inni produkt kosmetyczny. Dobre recenzje zbiera głównie dzięki natychmiastowym efektom, które są niemożliwe do osiągnięcia po pierwszym razie, w przypadku innych zabiegów kosmetycznych, mających na celu oczyszczenie i zatrzymanie objawów starzenia się skóry.

Po zabiegu skóra staje się aksamitnie gładka, oczyszczona, wolne rodniki zneutralizowanej a użytkownicy mogą się cieszyć tymi efektami zaraz po wyjściu z gabinetu kosmetyczki.

Wodorowe oczyszczanie skóry, nie ma ograniczeń wiekowych a zatem z tego genialnego wynalazku mogą korzystać osoby u których proces starzenia skóry jeszcze się nie rozpoczął, jaki tych o zaawansowanych stadium obumierania komórek skórnych. Szczególnie polecany osobom, których skóra każdego dnia wystawiona jest na niekorzystne działanie miejskich czynników zewnętrznych.

Facebook