Prądy d'Arsonvala

Prądy Darsonvala – skuteczne urządzenie do stymulacji porostu włosów.
Znalazł także zastosowanie w problemach z łysieniem jako urządzenie do stymulacji porostu włosów. Stymuluje procesy złuszczania się martwego naskórka, dotlenia skórę. Darsonvala hamuje wypadanie włosów, niweluje łupież i pobudza krążenie w skórze głowy.
Podczas zabiegu widoczne jest iskrzenie, które powstaje między elektrodą a skórą. Ma ono korzystny wpływ na tkankę podskórną oraz mieszki włosowe. Dodatkowo wytwarzający się ozon posiada silne właściwości dezynfekujące, antybakteryjne i przeciwzapalne. Urządzenia polega na przegrzewaniu tkanek głęboko położonych za pomocą prądu (tzw. darsonwalizacja). Prąd ten posiada wysokie napięcie, lecz niskie natężenie (do 1mA).

Umów wizytę

Wskazania do zabiegu prądami d'Arsonvala jest:

Przeciwwskazania do zabiegu prądami d'Arsonvala jest:

Uważać powinny również osoby z metalowymi implantami w zębach.

Głównym celem zabiegu, jakim są prądy d’Arsonvala jest pozbycie się trądziku. Stosowany jest jednakże również do stymulacji porostu włosów poprzez złuszczenie się martwego naskórka i dotlenienie skóry. Prądy d’Arsonvala Poznań hamują również wypadanie włosów i niwelują nawracający łupież. Ponadto, zabieg z wykorzystaniem prądów d’Arsonvala jest pomocny w transporcie składników odżywczych obecnych w stosowanych kosmetykach. Wymienić jednakże można wiele przeciwwskazań do zabiegu, dlatego tak ważna jest wcześniejsza konsultacja w gabinecie.

Facebook