...

Terapia Biomed LED

Spis treści

Terapia fotodynamiczna to innowacyjna metoda, dzięki której uatrakcyjnisz swój salon kosmetyczny i poszerzysz zakres wykonywanych usług o kolejny profesjonalny zabieg. Usługa fotodynamiczna z wykorzystaniem lampy Nano biomed PDT staje się coraz popularniejsza wśród kosmetycznych rozwiązań, stosowanych w medycynie estetycznej i dermo estetyce.

Terapia fotodynamiczna jest to mało toksyczna i przede wszystkim, w przeciwieństwie do innych zabiegów stosowanych w celu uzyskania tych samych efektów, to metoda mało inwazyjna

Na czym polega terapia fotodynamiczna?

Metoda PDT polega na połączeniu działania światła LED, lub też laserowego światła ze składnikami fotoaktywnymi, zawartymi w preparatach do pielęgnacji trudnych rodzajów skóry.

Kosmetyczka aplikuje na, w późniejszym etapie naświetlaną skórę, preparaty z zawartością nietoksycznych światłoczułych związków, reagujących po kontakcie z odpowiednim rodzajem światła, eliminując przy tym bakterie, grzyby, wirusy czy nawet komórki nowotworowe. Światło emitowane przez lampy Nano biomed PDT dociera 7 milimetrów w głąb skóry, co za tym idzie, stosowany może być jedynie przy powierzchniowych zmianach skórnych.

Zabieg fotodynamiczny z wykorzystaniem lamp Nano biomed PDT stosowany jest m.in. przy odmłodzeniu twarzy, szyi i dekoltu, zmniejszeniu cellulitu, widoczności blizn, cieni pod oczami, widocznego zmęczenia skóry twarzy a nawet używany jest przy leczeniu depresji. Lampy Nano biomed PDT znajdują zastosowanie przy aż 200 zabiegach na skórę i ciało.

Jakie zalety wyróżniają terapię fotodynamiczną lampami Nano biomed LED PDT?

Ta nowoczesna nieinwazyjna operacja skórna, jaką jest zabieg fotodynamiczny, posiada wiele zalet takich jak bezbolesność, szybkość i efektywność zabiegów, może być wykonywana o każdej porze roku, występuje minimalne ryzyko pojawienia się skutków ubocznych stosowania terapii lampami Nano biomed PDT, nie istnieją ograniczenia jeśli chodzi o fototyp skóry – może być stosowana przy ciemnych, śniadych jak i oliwkowych karnacjach. Największą zaletą tej metody jest jej skuteczność, w zależności od rodzaju skóry oraz schorzenia jakie na niej występuje, efekty osiągane są już na poziomie 90%-97%.

Inwestując w nowoczesne lampy Nano biomem LED PDT odróżnisz się od swojej rynkowej konkurencji a dzięki temu uatrakcyjnisz swój salon kosmetyczny, zdobywając przy tym nowych klientów.

Więcej wpisów

Przetłuszczanie się włosów

Spis treści Jak wyglądają przetłuszczające się włosy? Przetłuszczające się włosy to włosy, które wydają się