Trycholog Poznań

Zadbaj o włosy,
nosisz je każdego dnia

BEATA STAŃKO
TRYCHOLOG POZNAŃ

Absolwentka Wyższej Szkoły Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu – kierunek kosmetologia. Kosmetolog, trycholog, technolog żywności, fryzjer trychologiczny łączy wiedzę wielu dziedzin, aby poznać i zrozumieć istotę problemów skóry głowy i włosów oraz dobrać najskuteczniejsze kuracje trychologiczne.

Członek Polskiego Stowarzyszenia Trychologicznego, uczestnik licznych kongresów i kursów zawodowych w Polsce i za granicą. Trener praktyczny na konferencjach trychologicznych.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
IMG_9460
IMG_0017
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

DLACZEGO WARTO SKORZYSTAĆ Z

HAIR & SCALP TRYCHOLOG POZNAŃ:

Trycholog to specjalista zajmujący się prawidłową pielęgnacja skóry głowy i włosów. Skupia się na utrzymaniu ich w zdrowiu i pięknym wyglądzie oraz na szukaniu przyczyn wypadania włosów i innych dolegliwości. Często działania profilaktyczne wskazane przez trychologia, opóźniają choroby skóry głowy oraz utratę włosów.

Łączenie problemów zdrowotnych z wypadaniem włosów jest coraz częściej uświadamiane i w związku z tym pierwsze dostrzegane objawy nie są bagatelizowane. Indywidualne podejście do klienta, doświadczenie oraz wykazywanie szczególnej odpowiedzialności to odpowiedź na pytanie dlaczego warto.

PRZED WIZYTĄ

1

Nie myj włosów 24h przed wizytą

2

Niestosowanie żadnych środków do Stylizacji włosów i skóry głowy 24h przed wizytą.

3

Zabierz ze sobą badania krwi wykonane w przeciągu ostatnich 6 miesięcy

4

Zapisz na kartce jakie preparaty były stosowane na Twoje włosy (ostatnie 6 miesięcy)

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

BLOG

Mezoterapia mikroigłowa Poznań, zabiegi trychologiczne
PORADY
dawid

Co to jest mezoterapia mikroigłowa?

Trudno byłoby znaleźć kogoś, kto nie zdawałby sobie sprawy z konieczności pielęgnowania skóry. Jednakże wiele osób prawdopodobnie myśli w tym kontekście przede wszystkim o takich

Czytaj więcej »
Trycholog, karboksyterapia, zabieg karboksyterapii
PORADY
adsite

Pistolet MCT Injector

Pistolet MCT Injector to urządzenie dające wiele możliwości w nowoczesnej medycynie estetycznej, na stałe usprawnił przebieg takich zabiegów jak karboksyterapia(iniekcja gazów), mezoterapia(iniekcja cieczy) czy też

Czytaj więcej »
PORADY
adsite

Terapia Biomed LED

Terapia fotodynamiczna to innowacyjna metoda, dzięki której uatrakcyjnisz swój salon kosmetyczny i poszerzysz zakres wykonywanych usług o kolejny profesjonalny zabieg. Usługa fotodynamiczna z wykorzystaniem lampy

Czytaj więcej »

ZAUFALI NAM

” Polecam Panią Beatę, warto przyjść do Niej na wizytę. Mi osobiście bardzo pomogła i problem z atopową skórą głowy praktycznie mi nie dokucza. Polecam „
girl-657753_1280

- KAROLINA

” Bardzo miło i profesjonalnie, gabinet dobrze wyposażony i przyjemnie zaprojektowany, pani doktor zainteresowana pacjentem „
people-1690965_1280

- DANIEL

CENTRUM TRYCHOLOGICZNE

TRYCHOLOG POZNAŃ

Twój problem z włosami, skórą cały czas się powiększa a Ty nie chcesz już wydawać pieniędzy na, zazwyczaj nieskuteczne i drogie, środki paramedyczne? To dobry czas aby podjąć się profesjonalnego i przede wszystkim skutecznego leczenia w Hair&Scalp. Centrum trychologiczne w Poznaniu pomogło już wielu osobom, chcielibyśmy wyciągnąć rękę także do Ciebie. Zadbaj o siebie, w końcu Twój wygląd to Twoja wizytówka.

DLACZEGO WARTO UDAĆ SIĘ DO TRYCHOLOGA?

Trycholog to profesjonalny lekarz, który przychodzi z pomocą kiedy sytuacja okazuje się być poważniejsza niż się przypuszczało. Problem z wypadającymi włosami, czy skórą głowy nie jest rzadkością, a powodów przez które pojawiają się dolegliwości związane ze skórą głowy jest mnóstwo. Zatem aby podjąć skuteczne leczenie, należy zdiagnozować przyczynę, co samodzielnie jest nie do wykonania. Wizyta u fachowego lekarza w Centrum Trychologi w Poznaniu to zaoszczędzony czas, pieniądze a także zapobiegnięcie kolejnym problemom związanym z Twoim zdrowiem.

CO ZYSKASZ KORZYSTAJĄC Z PORADY SPECJALISTY?

Najważniejszą kwestią jest bezpieczeństwo, dzięki szybkiemu zdiagnozowaniu Twoich dolegliwości i podjęciu odpowiedniego leczenia, jesteś w stanie zapobiec wielu niebezpiecznym skutkom, czy powikłaniom, wynikającym z kłopotu. Trycholodzy z Centrum Trychologicznego w Poznaniu, nie tylko diagnozują, ale oferują także rozwiązania, sposoby leczenia, podsuwają wyjście z Twojego problemu, i przedwszystkim zapewniają kompleksowe leczenie oraz opiekę.

CO TO JEST TRYCHOLOGIA?

Trychologia to specjalizacja łącząca w sobie wiedzą z zakresu: dermatologii, medycyny estetycznej, kosmetyki, fizjoterapii kosmetycznej czy fryzjerstwa.

Ta dziedzina nauki przychodzi z pomocą kiedy pojawiają się ciężkie, uciążliwe dolegliwości związane ze skórą głowy czy z włosami, poszukuje podłoża chorób oraz oferuje ich skuteczne rozwiązania. Często za zły stan skóry głowy, włosów, lub ich wypadanie odpowiedzialne są przewlekłe choroby, które dla niewyspecjalizowanego oka są niegroźne a może nawet niewidoczne. Trychologia w Hair&Scalp to konsultacja przeprowadzona przez kompetentnego lekarza, laboratoryjne badania, skuteczne leczenie i profesjonalna opieka medyczna.

KIM JEST TRYCHOLOG?

Trycholog to lekarz zajmujący się problemami ze skórą głowy i włosów, przychodzi z pomocą kiedy problem okazuje się być poważny. Poznańska klinika trychologiczna Hair&Scalp, to idealne rozwiązanie dla osób, które borykają się z wymienionymi problemami skórnymi. Wyspecjalizowani trycholodzy z Poznańskiego Centrum trychologii Hari&Scalp pomogą odnaleźć przyczynę choroby a następnie skuteczne wyjście z problemu.

SKORZYSTAJ Z FORMULARZA KONTAKTOWEGO I OTRZYMAJ RABAT 10%

trycholog Poznań, centrum trychologiczne
trycholog Poznań, gabinet trychologiczny
centrum trychologiczne, trycholog Poznań
Facebook